Wciągarki i wciągniki łańcuchowe

W przypadku konieczności unoszenia ładunku w pionie, niezbędne stają się wciągarki łańcuchowe, które umożliwiają bezpieczne przeciąganie towaru oraz jego szybki transport. Wciągarki łańcuchowe są wyjątkowo proste w obsłudze, dlatego bardzo dobrze sprawdzają się w magazynach, warsztatach, a także na budowach. Wytrzymałość wciągarek została uzyska...

W przypadku konieczności unoszenia ładunku w pionie, niezbędne stają się wciągarki łańcuchowe, które umożliwiają bezpieczne przeciąganie towaru oraz jego szybki transport. Wciągarki łańcuchowe są wyjątkowo proste w obsłudze, dlatego bardzo dobrze sprawdzają się w magazynach, warsztatach, a także na budowach. Wytrzymałość wciągarek została uzyskana dzięki wykonaniu ich z korpusów z wysokogatunkowej stali. Obrotowe haki wyposażono w zabezpieczenia. Łańcuchy dostępne są w różnych grubościach: od 6 do 8 mm. Dysponujemy wciągarkami łańcuchowymi o różnej nośności. Wciągniki łańcuchowe rukcug nadają się do udźwigu 500, 1000 a nawet 3000 kg. Z chęcią realizujemy też specjalne zamówienia Klientów na nietypowe długości i udźwigi wciągarek.

 

Warto podkreślić, że nasze wciągarki łańcuchowe wyróżniają się swoją wytrzymałością oraz maksymalnym udźwigiem. Ponadto spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, dzięki czemu chętnie korzysta się z nich na dużych budowach. Wśród asortymentu posiadamy zarówno wciągarki łańcuchowe rukcug, jak i tradycyjne wciągarki ręczne, co pozwala dobrać akcesoria do typu wykonywanej pracy – na świeżym powietrzu, w warsztacie czy magazynie. Ze względu na prostą budowę oraz obsługę kierujemy nasze produkty zarówno do profesjonalistów, jak i początkujących w tej branży.

 

Wciągarki i wciągniki łańcuchowe o udźwigu od 500 kg do 3000 kg.

Więcej

Wciągarki i wciągniki W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie