Odciągi łańcuchowe

Transportując wartościowy ładunek, zawsze zależy nam na tym, aby dotarł on nieuszkodzony w docelowe miejsce. Wówczas ważne jest zachowanie środków bezpieczeństwa, które zapewnią całkowitą ochronę ładunku. Przydatne okazują się między innymi odciągi łańcuchowe, pozwalające na dokładne i bezpieczne umocowanie towaru. Ich zaletą jest możliwość dług...

Transportując wartościowy ładunek, zawsze zależy nam na tym, aby dotarł on nieuszkodzony w docelowe miejsce. Wówczas ważne jest zachowanie środków bezpieczeństwa, które zapewnią całkowitą ochronę ładunku. Przydatne okazują się między innymi odciągi łańcuchowe, pozwalające na dokładne i bezpieczne umocowanie towaru. Ich zaletą jest możliwość długoletniej, bezproblemowej eksploatacji - wyróżniają się one solidnością oraz odpornością na uszkodzenia w postaci zgnieceń czy przetarć. W naszej ofercie znajdują się odciągi łańcuchowe jedno- lub dwuczęściowe, a także napinacze śrubowe.

 

W zależności od rodzaju przewożonego ładunku można zdecydować się na odciągi łańcuchowe o różnej grubości łańcucha. Przekłada się to na ich wytrzymałość oraz maksymalne obciążenie, które są niezwykle istotne podczas transportowania dużego towaru. Zarówno odciągi łańcuchowe, jak i napinacze śrubowe zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów, co poprawia znacznie ich żywotność oraz pozwala na wieloletnie wykorzystywanie. Spełniają również normy bezpieczeństwa, dzięki czemu nie trzeba martwić się o zagubienie czy uszkodzenie ładunku.

Więcej

Odciągi łańcuchowe Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów