Zawiesia łańcuchowe

Jeżeli zależy nam na szczególnej wytrzymałości przy unoszeniu nawet kilkunastotonowych ładunków, wybierzmy zawiesia łańcuchowe. Wśród naszych propozycji znajdują się zawiesia jedno-, dwu- lub czterocięgnowe. Zastosowane w nich łączniki mechaniczne charakteryzują się wysoką jakością, która zapewnia bezpieczeństwo przy każdym dopuszczalnym obciąże...

Jeżeli zależy nam na szczególnej wytrzymałości przy unoszeniu nawet kilkunastotonowych ładunków, wybierzmy zawiesia łańcuchowe. Wśród naszych propozycji znajdują się zawiesia jedno-, dwu- lub czterocięgnowe. Zastosowane w nich łączniki mechaniczne charakteryzują się wysoką jakością, która zapewnia bezpieczeństwo przy każdym dopuszczalnym obciążeniu roboczym. W ofertach znajdują się zawiesia o grubości od 6 do 13 mm, a także wiele niezbędnych akcesoriów, pośród których wymienić można ogniwa zawiesiowe i przegubowe, haki zawiesiowe oraz skracacze łańcucha.

 

Wszystkie zawiesia łańcuchowe spełniają niezbędne normy bezpieczeństwa, dzięki czemu nie trzeba martwić się o transport ładunku oraz wszelkie kontrole budowlane. Dzięki temu, że zostały wykonane z wysokiej klasy łańcucha, cechują się one sporym udźwigiem i wytrzymałością, co jest bardzo cenione przez profesjonalistów. W zależności od wykonywanej pracy można zdecydować się na zupełnie odmienne akcesoria dołączanie do zawiesi, które ułatwiają zaczepienie ładunku i jego przetransportowanie w nowe miejsce.

Więcej

Zawiesia łańcuchowe W tej kategorii nie ma produktów.