Zawiesia Pasowe

Wśród zawiesi przez nas oferowanych znajdują się zawiesia pasowe, które wyróżniają się wysokim poziomem wytrzymałości uzyskanym dzięki specjalnym wzmacniającym obszyciom. Dzięki temu zawiesia są bezpieczne w stosowaniu i mogą unieść ładunek do nawet 6 ton. Proponujemy zawiesia dźwigowe o różnych długościach - od 2 do 8 m oraz szerokościach - od ...

Wśród zawiesi przez nas oferowanych znajdują się zawiesia pasowe, które wyróżniają się wysokim poziomem wytrzymałości uzyskanym dzięki specjalnym wzmacniającym obszyciom. Dzięki temu zawiesia są bezpieczne w stosowaniu i mogą unieść ładunek do nawet 6 ton. Proponujemy zawiesia dźwigowe o różnych długościach - od 2 do 8 m oraz szerokościach - od 60 do 150 mm. Taśma poliestrowa użyta do wykonania zawiesi pasowych charakteryzuje się wysoką jakością, co sprawia, że proponowane przez nas produkty spełniają europejskie normy gatunkowe.

 

Wszystkie zawiesia pasowe znajdując się w naszej ofercie, cechują się dużą wytrzymałością na przenoszony ciężar. Zostały specjalnie oznakowane kolorami, które mają informować o dopuszczalnej wadze maksymalnej podczas pracy z wykorzystaniem danego typu akcesoriów. W zależności od rodzaju ładunku można wybrać produkt o różnym zakończeniu, jak hak czy ogniwo zbiorcze, które pozwalają na właściwe zabezpieczenie towaru i jego transport. Zawiesia ze względu na swoją budowę nie naruszają powierzchni ładunku, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne.

 

Zawiesia pasowe, dźwigowe od 1000 kg do 8000 kg

Więcej

Pasowe Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów