Zawiesia Pasowe

Wśród zawiesi przez nas oferowanych znajdują się zawiesia pasowe, które wyróżniają się wysokim poziomem wytrzymałości uzyskanym dzięki specjalnym wzmacniającym obszyciom. Dzięki temu zawiesia są bezpieczne w stosowaniu i mogą unieść ładunek do nawet 6 ton. Proponujemy zawiesia dźwigowe o różnych długościach - od 2 do 8 m oraz szerokościach - od ...

Wśród zawiesi przez nas oferowanych znajdują się zawiesia pasowe, które wyróżniają się wysokim poziomem wytrzymałości uzyskanym dzięki specjalnym wzmacniającym obszyciom. Dzięki temu zawiesia są bezpieczne w stosowaniu i mogą unieść ładunek do nawet 6 ton. Proponujemy zawiesia dźwigowe o różnych długościach - od 2 do 8 m oraz szerokościach - od 60 do 150 mm. Taśma poliestrowa użyta do wykonania zawiesi pasowych charakteryzuje się wysoką jakością, co sprawia, że proponowane przez nas produkty spełniają europejskie normy gatunkowe.

 

Wszystkie zawiesia pasowe znajdując się w naszej ofercie, cechują się dużą wytrzymałością na przenoszony ciężar. Zostały specjalnie oznakowane kolorami, które mają informować o dopuszczalnej wadze maksymalnej podczas pracy z wykorzystaniem danego typu akcesoriów. W zależności od rodzaju ładunku można wybrać produkt o różnym zakończeniu, jak hak czy ogniwo zbiorcze, które pozwalają na właściwe zabezpieczenie towaru i jego transport. Zawiesia ze względu na swoją budowę nie naruszają powierzchni ładunku, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne.

 

Zawiesia pasowe, dźwigowe od 1000 kg do 8000 kg

Więcej

Pasowe Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów