Sposoby wysyłki, formy i koszty transportu

 

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Dostawy są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. Towar wysyłany jest na terenie Polski Kurierem. Można go również odebrać osobiści w siedzibie naszej firmy. 
Nie realizujemy przesyłek za granicę.

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy zakup kilka produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.
Standardowo paczka zaklejona jest firmową taśmą z naszym logo.
Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.

 

Koszty wysyłki

1. ZA ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 400,00 ZŁ KOSZTY PRZESYŁKI NIE SĄ NALICZANE.

2. Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówionego towaru w siedzibie Europrotec Spółka z o.o.

3. Koszty wysyłki zależą od ciężaru paczki i zostają uwzględnione osobno na Fakturze VAT.

4. Koszty przesłania towaru do klienta Kurierem wynoszą w przypadku wpłaty na konto 16 zł brutto za każde 30 kg wagi towaru oraz 20 zł brutto za każde 30 kg w przypadku wybrania jako forma płatności zapłata przy odbiorze towaru (pobranie).

 

Płatność

1. Wszystkie ceny podawane są w złotówkach polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym produkcie jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.

2. Klient może wybrać następujące formy płatności:- za pobraniem - płatne przy odbiorze przesyłki- przedpłata - przelewem- gotówka w kasie – w przypadku Klientów odbierających zamówiony towar osobiście.

3. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez Klienta towary są przygotowane do wysyłki.

 

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia: